Menu

O firmie

Firma „AKUM” PAWEŁ PRĘTKIEWICZ wita Szanownych Klientów na stronie internetowej dedykowanej akumulatorom DEKA USA (American Battery DEKA). Strona www.dekabatteries.pl ma za zadanie przybliżyć Państwu ofertę amerykańskiej firmy East Penn Deka Manufacturing Company. Inc. z siedzibą w Pensylwanii USA oraz ułatwić właściwy dobór akumulatora względem wielkości, technologii i charakteru zastosowań.

Firma „AKUM” jest wyłącznym importerem akumulatorów DEKA w Polsce i zaprasza do współpracy: hurtownie, sklepy, serwisy, punkty sprzedaży akumulatorów, warsztaty i zakłady naprawcze aut amerykańskich, serwisy pojazdów 4×4, terenowych, offroad, maszyn, wózków, etc..

Oferujemy dostawy do instytucji, firm transportowych, drogowych, budowlanych, przemysłowych, serwisowych i remontowych jak również do wszystkich zainteresowanych najwyższą jakością towarów, topową technologią, największymi prądami rozruchowymi, najlepszą trwałością i niezawodnością w każdych warunkach.

Użytkowanie akumulatorów DEKA sprawi wszystkim Klientom wielką satysfakcję przekonując do słuszności dokonanego wyboru akumulatora.

Życzymy satysfakcji z zakupu i zadowolenia z eksploatacji.

Z Poważaniem

Paweł Prętkiewicz

Początek działalności firmy AKUM to rok 1990. Jako importer zaistnieliśmy w 1996 roku. Obecnie firma AKUM jest partnerem amerykańskiego koncernu East Penn DEKA Batteries z siedzibą w Lyon Station w Pensylwanii. Celem działalności firmy jest umożliwienie klientom z Polski nabycia uznanych za najlepsze w USA i Kanadzie akumulatorów DEKA. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży i wykwalifikowany personel. Naszymi atutami są solidność i zaangażowanie przez co potrafimy sprostać potrzebom każdego klienta. Kupując produkty DEKA możesz liczyć na najlepsze doradztwo, fachową obsługę, sprawną dostawę i serwis.

DEKA to najlepsze, najwyższej światowej klasy wyroby z dumą zaprojektowane i wytwarzane w USA.

Klient znajdzie w naszej ofercie akumulatory do każdego amerykańskiego samochodu osobowego, dostawczego, VAN, SUV, quadów, motocykli, aut terenowych, kamperów, pojazdów rekreacyjnych, maszyn drogowych, budowlanych, rolniczych, specjalnych, koparek, wózków transportowych, magazynowych, inwalidzkich, golfowych, traktorków, kosiarek, łodzi, skuterów wodnych, żaglówek, jachtów, innych pojazdów pływających, urządzeń podnośnikowych, zasilania solarnego, awaryjnego, napędowego. buforowego, aut zabytkowych (także z instalacją 6 Volt) – zarówno klasyków jak i kultowych wozów sportowych i limuzyn, wszelkich amerykańskich, dalekowschodnich i europejskich marek znanych światowej motoryzacji wykonanych w technologii elektrolitowej, AGM i GEL.

DEKA to także wiele użytecznych akcesoriów.

*Nazwa i logo AKUM jest zarejestrowanym znakiem towarowym w Urzędzie Patentowym RP i jakiekolwiek używanie zarówno nazwy jak i słowa AKUM (bez względu na intencje) bez zezwolenia naszej firmy stanowi złamanie Prawa. Jednocześnie informujemy że zamieszczone zdjęcia produktów, opisy i teksty stanowią wyłączną własność firmy AKUM a ich kopiowanie, powielanie czy używanie w jakikolwiek inny sposób (w całości bądź częściowe) jest zabronione! (Prawo Własności Przemysłowej – Ustawa z dnia 30.06.2000 roku)